خاک آزادگان درس eleven فارسی دهم

خانم بازدیدکننده سایت سلام من دخترم نمونه دولتی رشته ریاضی قبول شده ایا امکان تغییر رشته قطعی درپایه ی یازدهم است الان من چکار کنم به نظر شما مدرسه دولتی بفرستم تجربی یا امسال رشته ریاضی در مدرسه نمونه بفرستمش ؟ خانم بازدیدکننده سایت این چه وضعشه مگه ما موش ازمایشگاهیه اموزش و پرورشیم که اینجوری میکنن کسی که معدلش به زور seventeen امتیازش به تجربی میرسه اون وقت من بدبخت که معدلم 19.thirty امتیازم فقط به حرفه و فن میرسه ایا واقعا این انصافه؟ خانم بازدید کننده سایت سلام. باتشکر از سایت خوبتون.منتظر پاسخ شما هستم. ممنون میشم پاسخ بدید. این سوال رو خودت باید پاسخ بدی، در آینده می خواهی در چه زمینه ای شاغل بشی؟ خانم زهرا مددی با سلامپس از پشت سرگذاشتن اول متوسطه معدل بنده 18 و اولویت اول بنده ادبیات می باشد click here که جهت ثبت نام به مدرسه رفتم اما گفتند که رشته ا سهمیه بندی شده و باید از رشته های کارو دانش انتخاب رشته کنیم ولی من هیچ علاقه ای به این رشته ها ندارم . Report was generated by GSA Content Generator DEMO!

 

اگر مدرسه ثبت نام کند مشکلی در انتخاب اولویت دوم ندارید. fifteen- خير، رعايت نكردن قواعد زبان نه تنها براي شاعران و نويسندگان درجه دوم ، عيب محسوب مي شود بلكه براي شاعران بزرگ نيز اگر فايده ي بلاغي به همراه نداشته باشد ، نقص و نارواست زيرا شاعر و نويسنده با رعايت نكردن اصول زبان كلام خود را گرفتار تعقيدات و ناهماهنگي هاي لفظي مي كند و معني را دچار ابهام مي كند. با توجه به بیت زیر، چرا شاعر دل­های شکسته را خوش آهنگ­تر می­داند؟ مدارس با توجه به بخشنامه جدید اقدام به ثبت نام دانش آموزان می کنند. ظرفیت داشته باشند بله ثبت نام می کنند. به دلیل تقاضای بالای این رشته امکان عدم پذیرش شما هست ولی تا زمانی که برای ثبت نام نرفته اید مشخص نیست چون مدرسه ظرفیت داشته باشد ثبت نام می کند. «اولین ترجمۀ لاتین کلیله و دمنه در نیمۀ دوم قرن دوازدهم به تقاضای «روژه دوم» پادشاه نرمان سیسیل، توسط امیر اوژن انجام گرفت.

 

خانم زهرا سلام .نمرات ریاضی و علوم من در طی سال هفتم و هشتم twenty بوده و استعداد من در ریاضی بیشتر از علوم است اما هیچ علاقه ای به ریاضی و رشته های مرتبط به آن را در دانشگاه ندارم و علاقه و تمایل شدیدی به رشته تجربی دارم در ضمن همان طور که آگاه هستید در آزمون نمونه و تیزهوشان ظرفیت متقاضیان رشته تجربی کم است و رقابت بین دانش اموزان زیاد.ولی هیچ علاقه ای به رشته ریاضی ندارم ولی فکر میکنم اگر بروم رشته ریاضی موفق خواهم بود. خانم فاطمه سلام.من در مدرسه نمونه انسانی قبول شدم ولی اصلا علاقه ای به این رشته ندارم معدل نهمم19/ninety threeشده ونمره علومم19وریاضیمtwentyاست وبه تجربی علاقه شدیدی دارم.میخواستم بدونم من میتونم سال دهم رو در مدرسه نمونه انسانی بخونم ودر سال یازدهم در مدرسه نمونه به رشته تجربی تغییر رشته بدهم؟ خانم هانیه سلام لطفا من را در انتخاب رشته راهنمایی کنیدمن در مدرسه تیزهوشان رشته ریاضی قبول شده ام که استعداد ریاضی دارم اما علاقه ای به رشته های دانشگاهی ریاضی ندارم ، اما در رشته تجربی علاقه و توانایی و استعداد دارم، آیا میتوانم تغییر رشته بدم و در همان مدرسه هم بمانم یعنی مدرسه ام راتغییر ندهم.آیا باید سال دهم ریاضی بخونم و سال یازدهم در مدرسه تیزهوشان به رشته تجربی برم؟

 

انتخاب رشته پارامترهای زیادی داره و وابسته به نمره ای که معلم به شما می دهد نیست. لحن آقاجمال خوانساری در این کتاب بیشتر انتقاد آمیخته با طنز است و کمتر قصد استهزای قشر خاصّی در آن احساس میشود، با دیدی همهجانبه میتوان گفت که هدف او انتقاد از رواج خرافهپرستی و انحراف از اصول اساسی دین اسلام در دورة صفویه است. خانم لیلا مبینی نژاد با عرض سلام میخواستم بدونم معدل سه سال اول متوسطه رو برای انتخاب رشته در نظر میگیرن یا فقط نمره ریاضی و علوم رو ممنون میشم از پاسختون. آقای سیدعلی رشیدی سلام من علوم هفتمم fifteen هست ریاضی thirteenولی هشتم علوم 17 ریاضی seventeen نهم علوم 20 ریاضی 19 ایا می تونم رشته تجربی شرکت کنم. حالا ازاین قضیه به کنار توی تمام تستایی که ازمن واسه هدایت تحصیلی گرفته شده اولویتم و استعدادم تو علوم تجربی بوده . خانم نیلا سلام.باتوجه به اینکه اولویت اول من انسانی و دومین اولویتم تجربی اومده،مدارس من رو قبول میکنند برای تجربی؟

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “خاک آزادگان درس eleven فارسی دهم”

Leave a Reply

Gravatar